---< Sponsor Bağlantı >---

Zararın Neresinden Dönülse Kârdır Atasözü Ne Anlama Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Zararın Neresinden Dönülse Kârdır Atasözü Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Zararın Neresinden Dönülse Kârdır Atasözümüzdür. Zararın Neresinden Dönülse Kârdır Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Ata Sözlerimiz Ve Anlamları

Ata Sözlerimiz Ve Anlamları

Zararın Neresinden Dönülse Kârdır Atasözünün Açıklaması

 
İnsan yaptıüı bir işten dolayı yada her hangi bir sebeple zarar etmesi gerçekten çok zor ve acı bir olaydır.İnsan zarar etmeye başladığı zaman gerekli tedbirleri ve önlemleri almalıdır. Tüm önlemleri aldıktan sonra hala zarar etmeye devam ediyorsa, hırs yapıp ben kar edeceğim diye çabalamalı, çünkü sonu daha kötü olabilir. Zarar devam ediyorsa o işi bırakmalı ve başka şeyler yapmalı.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Zararın Neresinden Dönülse Kârdır Atasözü Ne Anlama Gelmektedir? admin tarafından 30 Mayıs 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Zararın Neresinden Dönülse Kârdır Atasözü Ne Anlama Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz