---< Sponsor Bağlantı >---

Zaman Sana Uymazsa, Sen Zamana Uy Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Zaman Sana Uymazsa, Sen Zamana Uy Açıklaması Nasıldır?

 Zaman Sana Uymazsa, Sen Zamana Uy Atasözü Açıklaması Nasıldır, Zaman Sana Uymazsa, Sen Zamana Uy Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Zaman Sana Uymazsa, Sen Zamana Uy Atasözümüzdür. Zaman Sana Uymazsa, Sen Zamana Uy Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

 Zaman Sana Uymazsa, Sen Zamana Uy Atasözünün Açıklaması

Yaşadığın vaktin ve ortamın şartları, çevrendekilerin gidişi senin tutumuna uygun değilse, sen de onlara uymalısın.

Yaşanılan çağın şartları her daim kişilere uyumlu olmayabilir. Kişi kendini etrafa ve çağın getirdiklerine uymalıdır.  Kendi düşüncelerimizi kabul ettirmek için çevremizdekilere sürtüşmek hiç doğru değildir. Vaktin gidişine uymak, ona göre davranmak akıllı bir davranış olmaktadır. Tabii ki kişi ahlaki değerlerini kaybetmemek şartıyla.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Zaman Sana Uymazsa, Sen Zamana Uy Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 23 Ağustos 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Zaman Sana Uymazsa, Sen Zamana Uy Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz