---< Sponsor Bağlantı >---

Yufka Ve Börekler Derin Dondurucuda Nasıl Saklanır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Yufka Ve Börekler Derin Dondurucuda Nasıl Saklanır, Yufka Ve Börekler Derin Dondurucuda Saklamak İçin Ne Yapmalıyız?

Teknolojinin hızla ilerlemesi ve eskiden kullandığımız buz dolaplarının yerini derin dondurucuların alması hayatımızın ve işlerimizin de kolaylaşmasını sağlamaktadır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Günümüzde hemen hemen herşeyi derin donduruculara koymamız mümkündür. Özellikle çalışan bayanların bu sayedeişleri biraz daha kolaylaşmaktadır. hamur-isleri-nasil-saklanir

Hazır aldığımız yufkaları hemen tüketmeyip buzdolabında bekletirsek çok çabuk bozulur. Bunun yerine Yufkaların arasına yağlı kağıt koyup derin dondurucu koyduğumuz zaman hiç bir şey olmaz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Hazırlayıp pişirdiğimiz börekleri dondurucuda saklamak içinse

Böreklerinizi pişirip iyice soğuduktan sonra dilimleyip temiz bir tabağa muntazamca yerleştirelim. Üzerine folyo geçirip ambalajladıktan sonra dondurucunuza 3-4 ay bekletebilirsiniz.

 


- Yufka Ve Börekler Derin Dondurucuda Nasıl Saklanır? admin tarafından 23 Haziran 2014 tarihinde , Bunları Biliyormuydunuz,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Yufka Ve Börekler Derin Dondurucuda Nasıl Saklanır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz