---< Sponsor Bağlantı >---

Yorgun Ciltleri Canlandırmak İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Yorgun Ciltleri Canlandırmak İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır, Patates İle Gelen Güzellik, Evde Patates Kürü Nasıl Yapılır?

 

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Zaman zaman cildimizin de yorulduğunu solgun ve cansız olduğunu görürüz. Bunun sebepleri arasında  stres, yazın  güneşin zararlı etkileri ve kışın soğuk ve ayazları gibi  sebeplerden  dolayı yorgun düşen, tahriş olan cildinizi tekrar canlandırıp eski güzelliğine kavuşturmak  sizin elinizde.

 

İşte Patates kürü ile hem cildinizi gençleştirir hemde sağlıklı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 Patates Kürünün Hazırlanması

 Malzemeler

1 adet orta boy haşlanmış patates,

1 su bardağı çiğ süt

1 yumurta sarısı

Bir adet haşlanmış patatesi soyup bir kasede ezip  üzerine  çiğ süt ve bir çiğ yumurtanın sarını koyup iyice karıştıralım. Sonra bu karışımı biraz ısıtıp ılık ılık cildinize sürün ve 20 dakika bekleyin ve önce sıcak sonra soğuk suyla yüzünüzü yıkayıp yumuşak bir havlu ile kurulayın. Bu uygulamayı haftada bir yaparsanız daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.


- Yorgun Ciltleri Canlandırmak İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır? admin tarafından 17 Ağustos 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Yorgun Ciltleri Canlandırmak İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz