---< Sponsor Bağlantı >---

Yoga İle Hangi Hastalıklar Tedavi Edilir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Yoga İle Hangi Hastalıklar Tedavi Edilir, Yoga İle Tedavi Edilebilen Hastalıklar Nelerdir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Günümüzde normal tedavinin yanında alternatif tedavi yöntemlerine ve farklı tedavi yöntemleri de denenmektedir. Bunlardan biriside Yoga ile tedavi yöntemleridir. Hangi hastalıklar yoga ile tedavi edilmektedir. İşte cevapları

Vücudunuzdan zarar veren birikimleri atmanıza yardımcı olurken kan dolaşımını da arttırır. Yogave meditasyon son zamanlarda bir çok hastalığa şifa bulmak emelli kullanılır. Kilo vermekamaçlıda yapılabilir ve günde en az 20 dakika yapmak yararlıdır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Yoga iç ve dış uzuvlarımızın düzenli çalışmasını sağlamakla birlikte stres, çöküntü, anksiyete gibi tinsel meselelerin giderilmesinde tesirlidir.

Hastalıklardan bazıları şöyle sıralana bilir. Kalp hastalıkları, diyabet, astım, obezite, kanserve artrit gibi çeşitli hastalıklarda tesirlidir.
Damarlarda tıkanma kalp krizi rizikonunda azalma. Diyabette kilo alma veya verme, vücutta insülin yapımını tetikler. Doğru uygulanan soluk kaideleri astım hasalığına tesir eder. Metabolizmanın hızını arttırarak yağ yakmaya yardımcı olabiliyor. Kanser hastalıklarının büyük bölümünde rol oynamaktadır. Eklem bölgelerindeki şiddetli ağrılarda etki gösterir.yoga

İyi geldiği diğer hastalıklar ise: yüksek veya düşük kan basıncı, hemoroid, solunun güçlüğü, genital bozukluk, ruhsal bozukluk, böbrek ve karaciğerle alakalı meseleler, adet bozukluğu, hazımsızlık ve kabızlık, psikolojik meseleler.

Bir çok hastalıkların başı strestir. Stresi Bir çoğumuz stresini atmak için farklı şeyler yapmaya çalışırız. Huzuru ve mutluluğu farklı şeylerde ararız. Kiminiz bir seyahatte kimilerimiz de yoga yaparak rahatlamaya çalışmaktadırlar. İnsanlar ne kadar mutlu ve huzurlu olursa hastalıklarla da baş etmeleri o kadar kolay olacaktır.


- Yoga İle Hangi Hastalıklar Tedavi Edilir? admin tarafından 20 Şubat 2014 tarihinde , Alternetif Tıp Önerileri,Genel Sağlık,Sağlık kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Yoga İle Hangi Hastalıklar Tedavi Edilir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz