---< Sponsor Bağlantı >---

Yarım Hekim Candan, Yarım Hoca Dinden Eder Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Yarım Hekim Candan, Yarım Hoca Dinden Eder Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Yarım Hekim Candan, Yarım Hoca Dinden Eder Atasözü Açıklaması Nasıldır, Yarım Hekim Candan, Yarım Hoca Dinden Eder Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Yarım Hekim Candan, Yarım Hoca Dinden Eder Atasözümüzdür. Yarım Hekim Candan, Yarım Hoca Dinden Eder Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Yarım Hekim Candan, Yarım Hoca Dinden Eder Atasözünün Açıklaması

Herhangi bir şeyi, yapılacak işleri veya sağlığımızı işin uzmanına yaptırılmalıyız. Eğer taklitçilere yaptırılırsa, istenilen gibi değil, tam ters bir sonuç verir.  Doktor dururken,  Doktorluk taslayan birinin tedavisine başvurursak canımızdan olabiliriz. Bilgisiz din adamı da bizi yanlış yollara sürükleyip dinden olabiliriz.

 


- Yarım Hekim Candan, Yarım Hoca Dinden Eder Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 19 Eylül 2014 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Yarım Hekim Candan, Yarım Hoca Dinden Eder Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz