---< Sponsor Bağlantı >---

Yalancının Evi Yanmış, Kimse İnanmamış Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Yalancının Evi Yanmış, Kimse İnanmamış Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Yalancının Evi Yanmış, Kimse İnanmamış Atasözü Açıklaması Nasıldır, Yalancının Evi Yanmış, Kimse İnanmamış Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Yalancının Evi Yanmış, Kimse İnanmamış Atasözümüzdür. Yalancının Evi Yanmış, Kimse İnanmamış Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Yalancının Evi Yanmış, Kimse İnanmamış Atasözünün Açıklaması

Bir insan yalan söylemeyi huy ve adet edinmiş ise kimseler de onna kolay kolay inanmaz. İnsanların yalancı hakkındaki kanıları öyle çok pekişmiştir ki, yalancı olan doğru söz söylese de ona kimse inanmaz.


- Yalancının Evi Yanmış, Kimse İnanmamış Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 16 Kasım 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Yalancının Evi Yanmış, Kimse İnanmamış Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz