---< Sponsor Bağlantı >---

Vücut Ve Doğum Sonrası Oluşan Çatlakları İçin Özel Bakım Kürü


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Vücut Ve Doğum Sonrası Oluşan Çatlakları İçin Özel Bakım Kürü, Karın Çatlakları İçin Özel Bakım Kürü

Bayanların hamilelikte ve kilo alıp vermelerinde meydana gelen çatlakları gidermek için yüzlerce lira harcamaktadırlar. Aktarlardan temin edebileceğimiz çok az bir maliyetle evde çatlaklar için olan kürü kendinizde yapabilirsiniz. Evde kolaylıkla hazırlayıp uygulayacağınız kür tarifi sizler için.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
vucut-ve-dogum-sonrasi-olusan-catlaklar

vucut-ve-dogum-sonrasi-olusan-catlaklar

Gerekli Malzemeler:

1 y.kaşığı badem yağı,
1 y. kaşığı ceviz yağı,
1 tatlı kaşığı menekşe yağı,
1 y. kaşığı susam yağı.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Kürün Hazırlanışı ve Uygulanışı

Tüm malzemeleri  bir kase içerisine koyup  iyice karıştıralım.

İlk önce çatlaklık olan bölgelere kese yaparak derinin üzerinde olan atıklardan arındırıp temizleyelim. Hazırladığımız kürü Karın çatlakları ve çatlak olan bölgelere dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulayın. Yarım saat kadar bekledikten sonra ılık su ile iyice durulayalım.  Bu uygulamayı en az haftada iki kere yapalım. Tamamen doğal olan ve bitkisel yağlardan oluşan bu ile çatlak ların geçtiğini sizlerde fark edeceksiniz.


- Vücut Ve Doğum Sonrası Oluşan Çatlakları İçin Özel Bakım Kürü admin tarafından 29 Eylül 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Vücut Ve Doğum Sonrası Oluşan Çatlakları İçin Özel Bakım Kürü isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz