---< Sponsor Bağlantı >---

Verip Pişman Olmaktansa, Vermeyip Düşman Olmak Daha Yeğdir Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Verip Pişman Olmaktansa, Vermeyip Düşman Olmak Daha Yeğdir Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Verip Pişman Olmaktansa, Vermeyip Düşman Olmak Daha Yeğdir Atasözü Açıklaması Nasıldır, Verip Pişman Olmaktansa, Vermeyip Düşman Olmak Daha Yeğdir Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Verip Pişman Olmaktansa, Vermeyip Düşman Olmak Daha Yeğdir Atasözümüzdür. Verip Pişman Olmaktansa, Vermeyip Düşman Olmak Daha Yeğdir Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Verip Pişman Olmaktansa, Vermeyip Düşman Olmak Daha Yeğdir Atasözünün Açıklaması

Eşiniz arkadaşınız ve hatta çok samimi dostunuz sizden izden ödünç veya borç istendiğinde verip sıkıntısını giderirsiniz. Ama verdiğiniz şeyi size vaktinde ve zamanında ödenmezse, yada hırpalayarak geri getirirse canınız oldukça çok sıkılır. Ve Verdiğinize de pişman olursunuz. Eğer vermemiş olsaydınız da  bu sefer karşı taraf size kırılmış olacaktrı. Görüldüğü gibi her iki vaziyette da kırgınlık olacak ve arkadaşlık bozulacaktır. O hâlde hiç vermemek daha iyidir.


- Verip Pişman Olmaktansa, Vermeyip Düşman Olmak Daha Yeğdir Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 13 Kasım 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Verip Pişman Olmaktansa, Vermeyip Düşman Olmak Daha Yeğdir Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz