---< Sponsor Bağlantı >---

Ve Zaman Durur Yürek Kan Ağlar


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Sevgiliye Yazılmış, Sitem, Özlem, Hasret, Ayrılık Yazıları

Ve Zaman Durur Yürek Kan Ağlar ( Sahibini Bekleyen Mektuplar)

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Ve Zaman Durur Yürek Kan Ağlar

Ve Zaman Durur Yürek Kan Ağlar

Öyle bir zaman gelir ki bitmez dediğin herşey biter,ve sen sadece susarsın. Zaman durur, hayat durur, sen durursun. Her yıkılan umudun hayalin bir kalp ağlar. Geceler boyu savaş verirsin kendinle.Avazın çıktığı kadar bağırırsın karanlığa ama duyuramazsın sesini kimselere.Son kez sevdiğinin gözlerine bakmak için güçlü görünmek adına umursamaz davranırsın herşeyi oysaki kıyametler kopmaktadır içinden. Sonkez sarılıp boynuna gitme, pes etme , bırakma beni ne olur demek istersin. Ama o çoktan gitmiştir. Sonra sevgi öfkene,öfken suskunluğa karışır. Ve zaman durur yürek yarılır. Vedalaşırsın sevgiliyle  ve kendinle son kez. Seni masum kılan tüm duygularını bırakıp bir kenara kendi içinde gömülürsün suskunluğuna ve yanlızlığına.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Ve Zaman Durur Yürek Kan Ağlar admin tarafından 28 Aralık 2014 tarihinde , Edebiyat Güncesi,Sahibini Bekleyen Mektuplar kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Ve Zaman Durur Yürek Kan Ağlar isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz