---< Sponsor Bağlantı >---

Varlık Varlatır, Yok Söyletir Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Varlık Varlatır, Yok Söyletir Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Varlık Varlatır, Yok Söyletir Atasözü Açıklaması Nasıldır, Varlık Varlatır, Yok Söyletir Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Varlık Varlatır, Yok Söyletir Atasözümüzdür. Varlık Varlatır, Yok Söyletir Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Varlık Varlatır, Yok Söyletir Atasözünün Açıklaması

Varlıklı olan zengin kişiler, paralarını kullanarak ve değerlendirerek daha çok kazanır, varlıklarına varlık katarlar ve daha yükseklere çıkarlar. Bu zenginlikleriylede iftihar etme gücü de verirek de  gururlanırlar. Fakir kişinin elinden ise yalnızca sızlanmak, yakınmak ve dert yanmak gelmektedir. Fakir kişiler yapmak istediklerini ve almak istediklerini alamayınca evde de huzursuzlık çıkmaktadır.


- Varlık Varlatır, Yok Söyletir Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 15 Kasım 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Varlık Varlatır, Yok Söyletir Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz