---< Sponsor Bağlantı >---

Vakitsiz Öten Horozun Başını Keserler Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Vakitsiz Öten Horozun Başını Keserler Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Vakitsiz Öten Horozun Başını Keserler Atasözü Açıklaması Nasıldır, Vakitsiz Öten Horozun Başını Keserler Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Vakitsiz Öten Horozun Başını Keserler Atasözümüzdür. Vakitsiz Öten Horozun Başını Keserler Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Vakitsiz Öten Horozun Başını Keserler Atasözünün Açıklaması

Her söz vaktinde ve yerinde  değerlidir ve yerinde söylemelidir. Vakitsiz zamansız ve yersiz söylenen sözün, hiç bir hükmü yoktur ve kişiye büyük zararlara yolaçabilir.

Her söz yeri gelince söylenmelidir. Uygun olmayan vakitte aklına geleni söyleyen kişi ye boş gözle bakılıp cezalandırılır. Nasıl ki zamansız ve erken öten horoz, insanları rahatsız ettiğinden dolayı kesilmektedir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 


- Vakitsiz Öten Horozun Başını Keserler Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 20 Ağustos 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Vakitsiz Öten Horozun Başını Keserler Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz