---< Sponsor Bağlantı >---

Uçuk Nedir, Uçuk İçin Doğal Çözümler Nelerdir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Uçuk Nedir, Uçuk İçin Pratik Ve  Doğal Öneriler Nelerdir?

Bulaşıcı bir hastalık olan Uçuk Genellikle Dudak çevresinde, burun çevresinde ve genital bölgede oluşmaktadır. Yemek yerken veya normal zamanda kişiye baya bir acı vermektedir. Estetik açıdan da hoş olmayan bir görüntü vermektedir kişiler.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 Uçuk Nedir?

Dudak çevresinde, burun çevresinde ve genital bölgede oluşan bir virüstür. Virüs bulaştığı zaman su toplaması denilen kabarcıklar meydana gelmektedir.

Uçuk Nedir, Doğal Çözümler Nelerdir?

Uçuk Nedir, Doğal Çözümler Nelerdir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 

Uçuk İçin Pratik Ve  Doğal Öneriler Nelerdir?

 

1. BUZ: Uçuk oluşan yere bir parça buz koyun. Buzu ara ara uygulamanız gerekmektedir. Buz uçuğun ağrısının gidermekte veya  azaltmada baya bir yararlı olacaktır.

2. SARIMSAK:  Uçuk için bir diğer doğal bir yöntem ise Sarımsaktır. Sarımsağın içerisinde doğal bir antiviral özelliği bulunmaktadır. Sarımsağın kabuğunu soyup ortadan ikiye kesin ve suyunu sık sık uçuk olan bölgeye masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

3. KARBONAT VEYA MISIR NİŞASTASI: Uçuk için diğer bir doğal yöntem ise bir parça pamuğun üzerine  mısır nişastası veya karbonat döküp uçuk olan bölgeye uygulamaktır.

4. SÜT:  Uçukları iyi gelecek  için çok farklı bir yöntem ise süttür.Süt, uçuğun iyileşme sürecini hızlandırıp,uçuk ağrısını hafifletmesini sağlamaktadır. Bir parça pamuğun üzerine az miktarda süt dökün ve uçuk olan bölgeye  uygulayın. Kısa zaman içerisinde çok faydasını göreceksiniz.

 

 


- Uçuk Nedir, Uçuk İçin Doğal Çözümler Nelerdir? admin tarafından 15 Ekim 2014 tarihinde , Ağız Ve Diş Sağlığı,Alternetif Tıp Önerileri,Sağlık kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , , ,
Uçuk Nedir, Uçuk İçin Doğal Çözümler Nelerdir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz