---< Sponsor Bağlantı >---

Tuz, Ekmek Hakkını Bilmeyen Kör Olur Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Tuz, Ekmek Hakkını Bilmeyen Kör Olur Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Tuz, Ekmek Hakkını Bilmeyen Kör Olur Atasözü Açıklaması Nasıldır, Tuz, Ekmek Hakkını Bilmeyen Kör Olur Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Tuz, Ekmek Hakkını Bilmeyen Kör Olur Atasözümüzdür. Tuz, Ekmek Hakkını Bilmeyen Kör Olur Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Tuz, Ekmek Hakkını Bilmeyen Kör Olur Atasözünün Açıklaması

 

İnsan yedirip, içirdiği ve iyilik ettiği kimselerden herhangi bir karşılık beklemez. Bunun da tam tersi olarak da insan iyilik bulduğu bir kimseye veya insanlara  karşı nankörlük eder hıyanet içinde olursa başına türlü türlü yıkım ve felaket  gelir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Tuz, Ekmek Hakkını Bilmeyen Kör Olur Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 15 Ekim 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Tuz, Ekmek Hakkını Bilmeyen Kör Olur Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz