---< Sponsor Bağlantı >---

Tüylenen Kazakları Nasıl Eski Haline Getirebiliriz?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


 Tüylenen Kazakları Nasıl Eski Haline Getirebiliriz?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Çeşitli nedenlerden dolayı kullandığınız kazaklarınız tüylenmişse bir kenara atmayın onları tekrar eski haline getirebiliritüylenen kazaklarz, Nasıl mı?

Şayet kazaklarınız daha önceki bir görünüme bürünüp, üzerinde yer yer iplik kümecikleri oluştuysa üzülmeyin. İşte size tertemiz ve yumuşak bir kazak elde faktörün yolu: Önce elinizle iplik kümeciklerini ayıklayın. Sonra kıl bir fırça ile örme istikametinin tersinde kazağınızı fırçalayın. Kazak ipliklendikcçe bu işlemi tekrarlayın. Kazağınızın tertemiz olduğunu göreceksiniz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Tüylenen kazaklarını eski haline getirebilmek için bir başka formül ise. Traş bıçağı ile yavaş yavaş tüyleri  temizleyin. Ardından fırçalayın, kazağınızın eski haline geldiğini farkedeceksiniz.


- Tüylenen Kazakları Nasıl Eski Haline Getirebiliriz? admin tarafından 9 Mart 2014 tarihinde , Kadın,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Tüylenen Kazakları Nasıl Eski Haline Getirebiliriz? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz