---< Sponsor Bağlantı >---

Trikolarımızı Yıkarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


 Trikolarımızı Yıkarken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Trikolarımızı Yıkarken Nelere Dikkat Etmeliyiz

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Pahalı pahalı aldığımız trikolarımız kullanırken de çok dikkatli  olmalıyız. Yanlış bir yıkama hatası trikolarımız mahvolmasına ve bozulmasına neden oluruz. Trikolarımızı Yıkarken Nelere Dikkat Etmeliyiz kısaca açıklamaya çalışacağız.

Triko yıkamanın sırları İster yün, ister merserize, ister sentetik iplikle yapılmış olsun, her örgüde ortak kimi kaideler vardır:
Her vakit için, yalnızca ılık su kullanın, durulamada dahi. Durulamada sık sık değiştirerek bol su kullanın.
Trikoları ve yünleri  sabunlu suya iyice daldırın ve çitilemeden nazik bir şekilde yıkayın.
Örgü elbiseleri hiçbir zaman sıkmayın. Ters takdirde elbiseleriniz elastikiyetini kaybeder ve deforme olurlar. Islak örgü elbiselerinizi sıkmayın, kuru bir havlunun üzerine yayın. Üzerine de ikinci bir havlu koyun ve havlunun üstüne basarak fazla suyu alın. Sonra elbisenizi, ısı kaynaklarından uzak bir yere koyup kendi halinde kurumasını bekleyelim. Askıya veya ipe asarak kurutmayın.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Trikolarımızı Yıkarken Nelere Dikkat Etmeliyiz? admin tarafından 9 Mart 2014 tarihinde , Kadın,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Trikolarımızı Yıkarken Nelere Dikkat Etmeliyiz? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz