---< Sponsor Bağlantı >---

Topuk Çatlağı Nasıl Tedavi Edilir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Topuk Çatlağı Nasıl Tedavi Edilir, Çatlamış Topukların Tedavisi Nasıldır?

Bilhassa yaz aylarında daha da çok atran tğpuk çatlakları hem açı vermekdedir ve bazende enfeksiyon alarak daha kötü sonuçlara neden olmaktadır. Özellikle Şeker hastaları topuk çatlaklarına çok dikkat etmeleri gerekmektedir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 Çatlamış Topukların Tedavisi

topuk-catlaklarinin-tedavisi

Yaz aylarında havaların çok sıcak olması nedeniyle ayak topukları çok hızlı kuruyarak çatlakları oluşmaktadır. Hem çok kötü bir görünüm alır ve  hem de bakteri ve mantarın bu bölgeye yerleşmesi için bir taban hazırlamış olmaktadır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Topuk çatlakları için, papaya meyvesini ezip püre haline getirilip ayak topuklarına uygulanır ve bunu hafta da 2 defa bu kür kullanılırsa topuk çatlaklar yok olacaktır. Ayrca da olarak, vazelin ile elma sirkesi karıştırılarak topuklarınıza sürerseniz de çok iyi sonuçlar alacaksınız.


- Topuk Çatlağı Nasıl Tedavi Edilir? admin tarafından 7 Ağustos 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Topuk Çatlağı Nasıl Tedavi Edilir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz