---< Sponsor Bağlantı >---

Tolgahan Sayışman Kimdir, Kısa Biyoğrafisi Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


 Tolgahan Sayışman Kimdir, Boyu Kaç Santimdir, Tolgahan Sayışman Hangi dizilerde Rol Almıştır, Tolgahan Sayışman’ ın Kısa Biyoğrafisi Nasıldır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Tolgahan Sayışman ismini oynadığı Lale Devri ile Duyurmuştur. Bir çok dizide ve filmlerde rol alan yakışıklı oyuncu daha çok ve halen daha yanınlanan Lale Devri dizisiyle gönüller taht kurdu.

17 Aralık, 1981 tariginde dünyaya gelmiş Türk dizi oyuncusudur.Türkiye ve Dünya Erkek Güzellik Yarışması Birincisi olduktan sonra ünlenmiştir. Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi  mezunudur. Yüksek Lisans mezunu olan yakışıklı oyuncunun  Boyu 1,87 cm dir. Ayrıca  Yeşil gözleriyle dikkat çekmektedir

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Tolgahan Sayışman Kimdir, Memleketi, Yaşı, Boyu, Kilosu, Saç Ve Göz Rengi

Bazı saç stiliyle bazı tavırlarıyla kimiyse yalnızca görüntüsüyle genç kuşağa istikamet vermektedir.

Tolgahan Sayışman, daha askerliğini yapmamıştır.  2008′ de ilk sinema filmi olan Aşk Tutulması filminde Fahriye Evcen’le başrolde oynamıştır. Daha sonra  Elveda Rumeli  dizisinde dikkat çekmiştir. Ardından  Aşk Geliyorum Demez filminde Bergüzar Korel le başrolü paylaştı. Şimdi Hale Yayınlanan Lale Devri Dizisinde Çınar rölüyle baş rolde oynamaktadır. Tüm Genç kızların hayranlığını kazanmıştır.


- Tolgahan Sayışman Kimdir, Kısa Biyoğrafisi Nasıldır? admin tarafından 29 Ocak 2014 tarihinde , Biyografi kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Tolgahan Sayışman Kimdir, Kısa Biyoğrafisi Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz