---< Sponsor Bağlantı >---

Kıyafetlerde Oluşan Tereyağı Lekesi Nasıl Çıkartılır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Kıyafetlerde Oluşan Tereyağı  Lekesi Nasıl Çıkartılır, Tereyağı Lekesini Çıkartmak İçin Ne Yapmalıyız?

En inatçı ve zor çıkan lekelerden birisi de Tereyağı Lekesi lekesidir. Genellikle  yemek yaparken farkında olmadan üzreimize sıçrayan  Tereyağının Lekesini çıkartmak oldukça zordur. Hemen lekeye müdahale etmezsek kalıcı lekeler oluşturmaya başlar. Kıyafetlerinde oluşan Tereyağı Lekesini deçıkartmakta oldukça zordur. Kimi zamanda lekeleri temizleriz ve izleri hala orada kalmaktadır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Kıyafetlerde Oluşan Tereyağı Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Kıyafetlerde Oluşan Tereyağı Lekesi Nasıl Çıkartılır?

Tereyağı Lekesi Nasıl Çıkartılır Sorusuna Gelince

Tereyağı Lekesi: Eğer Tereyağı Lekesi Pamuklu ise ve beyaz ya da renk çıkarmayan bir kumaş sa eğer, leke oluşan yeri soğuk su ile sabunlayın ve sıcak suyla durulayın. Kıyafetinizin rengi ,boya verebilir diyorsanız, o zaman da ılık su ve deterjan yardımı ile yıkamalısınız. Yünlü, sentetik ve ipekli kumaşta ise leke kumaşın veya giyisinizin ister  dilerseniz ters tarfından yada yüzünden talk pudrası veya çöven serpin lekeli bölgeye. Eğer leke çıkmadıysa benzin veya tinere bulanmış bir pamuk parçasıyla silip üzrine bir tutam pudra serpin. Lekeli bölge kuruduktan sonra da bir fırça yardımı ile iyice fırçalamalısınız.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Kıyafetlerde Oluşan Tereyağı Lekesi Nasıl Çıkartılır? admin tarafından 19 Ekim 2014 tarihinde , Bunları Biliyormuydunuz,Kadın,Pratik Bilgiler kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Kıyafetlerde Oluşan Tereyağı Lekesi Nasıl Çıkartılır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz