---< Sponsor Bağlantı >---

Temmuz Ayında Bahçe Bakımı Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Temmuz Ayında Bahçe Bakımı Nasıl Yapılmalıdır, Temmuz Ayında Bahçe Bakımı Nasıldır,  Temmuz Ayında Bahçe Bakımı

 

Evlerimizin bahçesi insanların en büyük huzur bulduğu yerlerden biridir. Tatile veya bağa yazlığa gidemeyenler için evlerin bahçeleri bulunmaz bir nimettir. Etrafımıza baktığımızda beton yığınlarını görmekteyiz. Bu beton yığınlarının içerisinde yeşil bir bahçe ve açan çiçekler insana huzur vermektedir. Bahçelerin bir diğer insana huzur veren tarafı ise kendi elleriyle yetiştirdikleri organik olan ürünlerdir. Bir ürünü ekip ve meyvesini toplaması insana büyük bir huzur vermektedir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

bahce-bakim-nasil-yapilmalidir

Temmuz ayında bahçe bakımına gelince, havaların iyice ısınması ve bitkilerin su ihtiyacının artırılması nedeyiyle sulama yapılmasına çok dikkat etmemiz gerekmektedir.  gerektiği bir döneme girmiş olacaktır. Ayrıca bahçelerde yeni yeni çıkan otların toplanması ve yok edilmesi de dikkat edilmelidir. Zira ektiğimiz ürünlere zarar verebilirler. Havaların çok sıcak ve yağmur yağışının olması sebebiyle sulama ve biçme işlerinin düzenli olarak yapılmalıdır.
Çimler boyları fazla uzumadan sık sık biçilmelidir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Temmuz Ayında Bahçe Bakımı Nasıldır? admin tarafından 15 Haziran 2014 tarihinde , Bahçe Ve Çiçek Bakımı,Genel kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Temmuz Ayında Bahçe Bakımı Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz