---< Sponsor Bağlantı >---

Tembele İş Buyur, Sana Akıl Öğretsin Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Tembele İş Buyur, Sana Akıl Öğretsin Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Tembele İş Buyur, Sana Akıl Öğretsin Atasözü Açıklaması Nasıldır,Tembele İş Buyur, Sana Akıl Öğretsin Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Tembele İş Buyur, Sana Akıl Öğretsin  Atasözümüzdür. Tembele İş Buyur, Sana Akıl Öğretsin Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Tembele İş Buyur, Sana Akıl Öğretsin Atasözünün Açıklaması

Bazı insanlar vardır ki İş görmeyi, çalışmayı sevmez ve  gayret  göstermekten,  eziyet sıkıntıdan daima  kaçan kimse, kendisinden herhangi bir konuda yardım istendiğinde, yardım edeceği yerde çözüm yolları gösterir ve işten kaçmaya kaytarmaya çalışır


- Tembele İş Buyur, Sana Akıl Öğretsin Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 6 Ekim 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Tembele İş Buyur, Sana Akıl Öğretsin Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz