---< Sponsor Bağlantı >---

Tayfanın Akıllısı, Geminin Dümeninden Uzak Durur Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Tayfanın Akıllısı, Geminin Dümeninden Uzak Durur Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Tayfanın Akıllısı, Geminin Dümeninden Uzak Durur Atasözü Açıklaması Nasıldır, Tayfanın Akıllısı, Geminin Dümeninden Uzak Durur Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Tayfanın Akıllısı, Geminin Dümeninden Uzak Durur Atasözümüzdür. Tayfanın Akıllısı, Geminin Dümeninden Uzak Durur Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Tayfanın Akıllısı, Geminin Dümeninden Uzak Durur Atasözünün Açıklaması

 

Akıllı olan ve kendini bilen biri altından kalkamayacağı, beceremeyeceği işlerin idaresinden uzak durmaya çalışmaktadır. O bilir ki, bunun aksine bir hareket hem kendini, hem de başkalarını zarara uğratır. Ya da ağır bir sorumluluğun altına girebilir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----


- Tayfanın Akıllısı, Geminin Dümeninden Uzak Durur Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 19 Ekim 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Tayfanın Akıllısı, Geminin Dümeninden Uzak Durur Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz