---< Sponsor Bağlantı >---

Sütle Gelen Doğal Güzellik


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Sütle Gelen Doğal Güzellik, Kesik Sütle Gelen Güzellik, Kesilmiş Sütün Faydaları

Açıktan aldığımız sütleri hemen tüketmezsek bozulur atarız yada paket sütleri açıldığımız zaman  iki günde tüketemezsek bozuldu diye atarız.Hiç aklımıza gelmez  farklı bir şekilde kullanmak  kesik sütün  cildimize olan faydası

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bazen  açıktan aldığımız sütü kaynattığımızda kesilebiliyor ve bizde artık bir işe yaramaz diye atıyoruz.Ama  Selülitten ,kilo problemi olanlar kadar herşeyde kullanılabiliyor.Yüzümüz için en iyi cilt bakım maskesi olarakta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sütle Gelen Doğal Güzellik

Sütle Gelen Doğal Güzellik

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Kesik sütü bir pamuk yardımıyla ciltinize sürün 15 dakika sonsa bol ılık su ile durulayın.Cildiniz pamuk gibi yumuşacık olacaktır.

 Aşagıdakı karışımı sabah kahvaltılarında tüketildiğinde ise vucudumuz için antioksidandır.Yağ yakımını hızlandırıp vucudumuzu sıkılaştırır.Çocuklar, ergenlik dönemindekiler, orta yaşlılar ve yaşlılarda güvenle kullanabilirler.

Hazırlanışı

1 su bardağı süt kesiği,  veya
(Süte limon sıkıp, kestirdikten sonra suyunu süzerek elde  de edebilirsiniz).
Maydanoz,
Bir kaç dal dereotu,
1 kaşık bal,
1/2 çay bardağı su

 


- Sütle Gelen Doğal Güzellik admin tarafından 18 Aralık 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Sütle Gelen Doğal Güzellik isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz