---< Sponsor Bağlantı >---

Soğuk Duşun Faydaları Nelerdir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Soğuk Duşun Faydaları Nelerdir, Soğuk Duş Nelere İyi Gelmektedir?

Bir çoğumuz soğuk su ile banyo yapmaktan çekiniz, Bir çoğumuz soğuk su ile duş yapmaktan korkar ve çekiniriz. Genelde ılık veya sıcak su ile duş alırız.  Sıcak suyun vücuda zarar veren olduğu aksine soğuk suyla duş alınması gerektiğini biliyor musunuz, Eger bilmiyorsanız da sizler için kısaca açıklamak istiyoruz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Dolaşım sistemi üzerine pozitif tesirlerin olan soğuk su cildin yüzeyindeki kan damarlarını büzüp, kanın iç uzuvlarda toplanmasını sağlar. Uzuvlara giden kan akımın artar. Böylelikle kan akımı kalbi daha iyi çalıştırır. Ayrı olarak sıhhatli bir saç ve saç derisi için soğuk su gereklidir. Çok sıcak su saçlarınızı ve saç diplerinizi kurutur. Fakat soğuk suyla duş aldığınızda sebum tabakasının bozmadan ve böylelikle kurutmadan daha sıhhatli bir duş almış olursunuz.Soğuk Duşun Faydaları Nelerdir, Soğuk Duş Nelere İyi Gelmektedir

Sabahları soğuk su ile duş alın!

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Sabahları işe yada okula gitmeden önce soğuk suyla duş almak uyanmanıza yardımcı olacaktır. Ayrı olarak vücudunuzdaki dolaşımın sıhhatli olması sebebiyle kendinizi zinde ve enerjik hissedeceksiniz.

Soğuk su sizi anında uyandırıp kendinize getirecektir.  Vücuttaki  kanın dolaşımı  sayesinde kendinizi enerjik hissedecek ve güne zinde başlamak için hazır olacaksınız. Eğer soğuk su ile duş almak istemiyorsanız ilk önce sıcak su ile duşunuzu alın ve son seferde soğuk su ile duşunuzu alıp tamamlayın. Tamamen kendinizi zinde ve enerjik hissedeceksiniz.


- Soğuk Duşun Faydaları Nelerdir? admin tarafından 5 Mart 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Soğuk Duşun Faydaları Nelerdir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz