---< Sponsor Bağlantı >---

Sivilceler İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır, Evde Sivilceler İçin Doğal Maske Yapımı Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Sivilceler İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır, Evde Sivilceler İçin Doğal Maske Yapımı Nasıldır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

İster bayan olsun ister erkek bir boğumuz sivilcelerle savaş halindeyizdir. Özellikler yağlı ciltleri seven sivilcelerle baş etmek sanıldığı kadar da zor değildir.

Bunun için aktarlarda satılan malzemelerle ilk önce maskemizi hazırlayalım!

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 

Gerekli Olan Malzemelere Gelince

 

Yarım fincan limon suyu,

Bir çorba kaşığı zeytinyağı,

Bir tatlı kaşığı süzülmüş balSivilceler İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır

Bir Yumurta sarısı

Bir tutam Civan Perçemi

Bir çorba kaşığı yulaf unu

Civan perçemi çiçeğini bir miktar su ile birlikte 10 dakika kadar kaynatın. Bu kaynama suyundan bir fincanı ılıması için kenara ayırın. Diğer taraftan da yumurta sarısını bir kase içerisinde çırpalım. ayırdığınız civan perçemi çiçeği suyunu ekleyin ve bir yemek kaşığı yulaf ununu ve diğer malzemeleri de ekleyerek maskenizi tamamlayalım.

Bu maske yüzünüzde uygulayalım.Masaj yapar gibi maskemizi yüzümüze yedirelim. Yarım saat bekledilten sonra  ılık su ile iyice durulayalım. Yüzünüzde bulunan ince çizgiler, çukurlar ve sivilce lekeleri yok olacaktır. Bu uygulamayı haftada iki kere yaparsanız dahada iyi bir sonuç alırsınız.


- Sivilceler İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır, Evde Sivilceler İçin Doğal Maske Yapımı Nasıldır? admin tarafından 16 Şubat 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Sivilceler İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır, Evde Sivilceler İçin Doğal Maske Yapımı Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz