---< Sponsor Bağlantı >---

Sivilce ve Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Doğal Kür?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Sivilce ve Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Doğal Kür, Güzellik İçin Yoğurt Maskesi Nasıl Yapılır

Siyah noktalar ve sivilceler birçok bayanın ortak sorunlarından birisidir. Bu sorunlardan kurtulabilmek için içerisinde kimyasal olan kremlere yüzlerce lira vermektedirler. Halbuki mutfağımızda ve elimizin altında olan malzemelerle çok ucuza da kurtulabiliriz bu sorunlardan nasıl mı İşte cevabı

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Sivilce ve Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Doğal Kür İçin  Malzemeler İse

Sivilce ve Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Doğal Kür?

Sivilce ve Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Doğal Kür?

Bir Limon Suyu

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bir kase  yoğurt

Hazırlanışı:

Bir kase yoğurda limonun suyunu sıkarak  karıştırın. Bu karışımı da gözlerinize gelmeyecek şekilde  yüzünüze uygulayıp  15 dakika bekleyin. Maskenin  yüzünüzde kuruyunca  ılık suyla yıkayarak iyice durulayın.

Limon suyu cildi dezenfekte ederek sivilceleri kurutmakta ve siyah noktaların kaybolmasına yardımcı olmaktadır. Yoğurtta cildi besleyip, nemlendirir ve yüzdeki yağ oranını dengelemektedir.

 


- Sivilce ve Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Doğal Kür? admin tarafından 28 Ağustos 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Sivilce ve Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Doğal Kür? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz