---< Sponsor Bağlantı >---

Sir Ağdayı Temizlemek İçin Ne Yapmalıyız?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Sir Ağdayı Temizlemek İçin Ne Yapmalıyız, Sir Ağda Nasıl Ve Ne İle Temizlenir?

Bayanlar istenmeyen tüyleri temizlemek ve yok etmek için çeşitli yöntemler denerler. Bunlardan bir tanesi de Sir Ağdayla yapılan ve istenmeyen tüyleri almak için kullanılan bir yöntemdir. Ama bazı durumlarda sir ağda yapıştı mı vücudumuza temizlemesi bir hayli zordur. Sir Ağda nasıl temizlenir, kısaca cevaplamaya çalışacağız.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Sir Ağdayı Temizlemek İçin Ne Yapmalıyız?

Sir Ağdayı Temizlemek İçin Ne Yapmalıyız?

Sir ağdayı çıkartmak ve temizlemek için sıcak su, şampuan, sabun, duş jeli kullanmak iyi bir netice vermez ve ağdanın donarak daha zor temizlenmesine sebebiyet verir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Sir ağdayı temizlemek için en doğru yol ise; Ağda yapılan bölgeye bolca bebe yağı sürerek ve masaj yaparak cilde yedirmek lazımdır. Sir ağdayı ancak bebe yağı ile temizlemek mümkündür. Hem bu şekilde sir ağdanın tüm kalıntılarından arındırmış hem de cildinizi nemlendirmiş olmaktasınız.


- Sir Ağdayı Temizlemek İçin Ne Yapmalıyız? admin tarafından 24 Eylül 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Sir Ağdayı Temizlemek İçin Ne Yapmalıyız? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz