---< Sponsor Bağlantı >---

Seyrelen Kipriklerin Bakımı Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Seyrelen Kipriklerin Bakımı Nasıldır, Seyrelen Kiprikler İçin Bakım Maskesi Nasıl Yapılır?

Çeşitli sebeplerden dolayı kipriklerimiz seyrelir ve kötü bir görüntü çıkar ortaya. Bayanlar da bu durumdan dolayı kendilerini kötü hisseder. Basit bir bakımla seyrelen kiprikleri yeniden çoğalması ve uzun olması için hazırlanması ve kullanılması çok kolay bir maske tarifi vermek istiyorum sizlere

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 

Malzemeler

Bir çorba kaşığı vazelin,

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bir tatlı kaşığı badem yağı,

 Üç adet ceviz  ve üç adet fındık

Hazırlanışı

Ceviz ve fındığı değirmende çekip un haline getirelim.  Daha sonra tüm malzemeleri bir cezve içerisine koyup karıştılarım. Bu karışımı kısık ateşte eritelim. Sonrasında ise  süzüp, bir cam şişeye koyup  donmasını bekleyelim. 

Hazırladığımız maskeyi kullanmadan önce ılık  çay suyu ile kirpiklerinizi bir tampon ile  silin, sonra kulak çubuğunu bu kreme batırıp gözünüze kaçırmadan kaş ve kirpiklerinize gün aşırı sürün. Buna uzun bir süre devam edelim. Kiprikleriniz uzayıp tekrar eskisi gibi sıklaşacaktır.


- Seyrelen Kipriklerin Bakımı Nasıldır? admin tarafından 8 Temmuz 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Seyrelen Kipriklerin Bakımı Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz