---< Sponsor Bağlantı >---

Seyrek Saçları Nasıl Dolgun Gösterebiliriz?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Seyrek Saçları Nasıl Dolgun Gösterebiliriz, Seyrek Saçlar Dolgun Gösterme Yöntemleri Nelerdir?

Birçok bayanların  ortak sorunudur seyrek, ince telli ve sönük saçlardır. Seyrek saçlı olan bayanlarda bu hallerinden oldukça şikayetçidirler. Seyrek Saçları Nasıl Dolgun Gösterebiliriz sorusunu sizler için cevaplamaya çalışacağız.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Aşağıdaki önerilerdeki dikkatlice uygulayarak sizlerde dolgun ve havalı saçlara kavuşabilmeniz mümkündür.

Saçınız doğru kesim, tarama şekli ile ve doğru şampuan kullanımı saçınızı çok daha dolgun, havalı ve sağlıklı gösterebilir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Cansız Ve Mat Saçlar İçin Özel Bitkisel Kür Nasıl Yapılır?

  

Saçlarınızın Dolgun Görünebilmesi İçin

• Öncelikle saçlarınız omuz hizasında yada daha uzunsa, özenle kesilmiş katlar saçlarınıza dolgunluk  kazandırır. Fakat, çok fazla kat yapılırsa şekil bozulur ve saç ince ve mat görünebilir.

• Saçınızın şekli de yüz hatlarına uyumlu olmalıdır. Kulak arkası  kesimleri tercih edebilirsiniz. Bu saçınızı doğal olarak daha çok havalı göstermektedir.
• Eğer saçlarınızın uzun görünmesini istiyorsanız da, katlı kesimleri tercih etmelisiniz.

• Saçınızda kaliteli jöleleri tercih etmelisiniz, ağır ve fazla jöleler saçınızı sönük gösterebilir

• Saçınızın her iki tarafını da 30 cm uzaklıktan sprey sıkın. Eğer sprey kullanırkende parlatıcı ve silikon spreylerden kaçınmalısınız.

• Kısa saçlar için koyu renkler saçı daha kalın telli gösterir. Eğer saç renginiz ince ve açık sarı ise, saçın yüzeyine sürülen parlatıcılar kullanarak parlaklık ve boyut kazandırabilirsiniz.

• Kısa saçlar için,  saçınızı yüksek ısıda ama kısa sürede kurutmalısınız.


- Seyrek Saçları Nasıl Dolgun Gösterebiliriz? admin tarafından 31 Ekim 2014 tarihinde , Kadın,Sac Bakımı ve Sac Modelleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Seyrek Saçları Nasıl Dolgun Gösterebiliriz? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz