---< Sponsor Bağlantı >---

Serenay İsminin Anlamı Nedir, Serenay İsmi Ne Manaya Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Serenay İsminin Anlamı Nedir, Serenay  İsmi Ne Manaya  Gelmektedir?

Serenay  İsminin Anlamı Nedir, Serenay İsmi Ne Manaya  Gelmektedir, Serenay İsim olarak çocuklara konulmasında dinimiz açısından bir sakınca var mıdır?

  Yeni doğan Kız  çocuklarına  Serenay  ismi verilmektedir.  Serenay  ismi çocuklarımıza vermek dinimizce caiz mi diye soracak olursanız,  Serenay    ismini çocuklarımız   Serenay  ismini  koymakta hiç bir sakınca yoktur.

    Serenay  isminin anlamına gelince

 Serenay : Seren ve ay kelimelerinin birleşiminden meydana gelmektedir.. Seren, Yelkenli gemilerde direkler üzerinde yelken açmak ve işaret kaldırmak için kullanılan yatay olarak bağlanmış, uçları ince gönderdir. Ay, gök cismi  Ay, yılın on iki bölümünden her biri Ay, Antik Mısır firavunu. 

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Gerçekten çok güzel bir isim ve anlamıda çok güzel.
bebek isimleri ve anlamları


- Serenay İsminin Anlamı Nedir, Serenay İsmi Ne Manaya Gelmektedir? admin tarafından 10 Nisan 2014 tarihinde , Bebek İsimleri Ve Anlamları,Çocuklarımızla İlgili Herşey,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Serenay İsminin Anlamı Nedir, Serenay İsmi Ne Manaya Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz