---< Sponsor Bağlantı >---

Selülit Nedir, Selülitten Nasıl Kurtulunur?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Selülit Nedir, Selülitten Kurtulmanın Doğal Yolu Nedir, Selülitten Nasıl Kurtulunur?

 Selülit tüm bayanların ortak dertlerinden biridir. Yaz aylarında tatile gidecekleri zaman özellikle bir telaş alır. Bir an evvel selülitlerden kurtulmak isterler.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 

 

Selülit Nedir, Selülitten Nasıl Kurtulunur?

Selülit Nedir, Selülitten Nasıl Kurtulunur?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Nedir Bu Selülit

Özellikle baldır kısımlarında  dizin iç bölümlerinde, kaba et   ve üst bacağın dış yanlarına oluşan bacak estetidiğini  bozmaktadır. Selülittede  erken teşhis edildiğinde frenlenmesi olası bir sıhhat meselesidir.  Oturmuş ve bacaklarımızı uzatmış pozisyondayken cilt iki parmak arasında kıstırıldığında yüzeyde portakal kabuğu gibi girinti ve çıkıntılar oluşuyorsa, bu engebeli arazi selülitin göstergesidir.

Selülitlerden Kurtulmak İçin Doğal Tedevi Nasıldır?

Eşit ölçüler de biberiye yağını, susam yağını bir kapta karıştırıp  selülitli bölgelere masaj yapın. 15-20 dakika sonra durulayın. Bu uygulamayı hergün yaparsanız. Selülitlerden kurtulmuş ve yaza daha sağlıklı ve hazır bir şekilde girmiş olursunuz.


- Selülit Nedir, Selülitten Nasıl Kurtulunur? admin tarafından 11 Eylül 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Selülit Nedir, Selülitten Nasıl Kurtulunur? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz