---< Sponsor Bağlantı >---

Selülit Nedir, Selülit Nasıl Oluşur, Tedavisi Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Selülit Nedir, Selülit Nasıl Oluşur, Tedavisi Nasıldır, Selülitlerden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyız 

Kış aylarında alınan kilolar ve oluşan selülitler zararsız gibi gözükebilir.İlk bahar ayları  ve yaz ayları yaklaşırken  panikleriz..Tatile gidip mayo ve bikinilerimizi rahat giye bilmek için bizi bir teleş alır.Fazla kilçolarımızdan ve oluşan selülitlerimizden kurtulmak için cilt doktorlarının, diyetislerin kapılarını aşındırırız.Ama şimdiden önlemlerimizi alırsak o kadar telaş etmemize gerek kalmaz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Selülit Nedir?

Selülit:  Selülit ciltin alt tabakasında bulunan yağ dokularının sıkışmasıyla meydana gelen ve kan dolaşımını engelleyen ve cildin üst kısmında portakal kabuğuna benzer pütürüklerin oluşmasına Selülit demilmektedir

Selülit Nasıl Oluşur, Selülitlerden Kurtulmak İçin Ne Yapmalıyız

Şöyleki,selülit oluşumunu önlemek ve fazla kilo almamak için tempolu yürüyüşler yaparsak hem spor yapmış oluruz, hemde cildimizi sıkılaştırarak selülit oluşumunu engelleriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Ayrıca sıgara, arkol ve kafein gibi içeçeklerden uzak durmamız gerekir.Sıgara ve arkol deri altındaki hücrelere etki ederek damar ve hücrelerin ölmesine neden olur. Bacak , kol ve baldırlarda portakal kabuğu şeklinde kırışıklıklar baş gösterir.

Selülit oluşumunu engellemek için ayrıca lifli yiyecekler, meyve yiyerek ve bol su tüketerek hem selülit oluşumunu engelleriz , hem kilo almayız ve  hemde oluşan selülitlerimizden kurturuluz.


- Selülit Nedir, Selülit Nasıl Oluşur, Tedavisi Nasıldır? admin tarafından 31 Aralık 2014 tarihinde , Cilt Bakımı Ve Güzellik,Kadın kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Selülit Nedir, Selülit Nasıl Oluşur, Tedavisi Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz