---< Sponsor Bağlantı >---

Sanat Altın Bileziktir Atasözü Ne Anlama Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Sanat Altın Bileziktir Atasözü Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Sanat Altın Bileziktir Atasözümüzdür. Sanat Altın Bileziktir Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Ata Sözlerimiz Ve Anlamları
Ata Sözlerimiz Ve Anlamları

Sanat Altın Bileziktir Atasözünün Açıklaması

Hepimizin bir mesleği olmalıdır. Kimileri okuyarak bir meslek edinmeli, kimileride çalışarak bir iş güç sabibi olmalıdır. Mesleği olmayan kişiler bir yere varamazlar.

 Bir kenarda saklanan altın, günü gelince bozdurulup kullanılır. Sanat da altın bilezik gibidir. Günü gelir ihtiyaç duyulan olur. Bir sanata sahip kimse, sanatını uygulama alanına sokarak ondan geçimi için kazanç sağlar, faydalanır. Dolayısıyla sanat, altın gibi değerini asla kaybetmez.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Kadın erkek kim olursa olsun herkes kollarına takacakları altın bir bileziği olmalıdır. Gün gelir o meslekle karnını doryururlar.


- Sanat Altın Bileziktir Atasözü Ne Anlama Gelmektedir? admin tarafından 18 Temmuz 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Sanat Altın Bileziktir Atasözü Ne Anlama Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz