---< Sponsor Bağlantı >---

Sana Taşla Vurana Sen Aşla Vur Atasözü Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Sana Taşla Vurana Sen Aşla Vur Atasözü Açıklaması Nasıldır?

Sana Taşla Vurana Sen Aşla Vur Atasözü Açıklaması Nasıldır, Sana Taşla Vurana Sen Aşla Vur Atasözü İle Ne Anlama Gelmektedir? 

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Sana Taşla Vurana Sen Aşla Vur Atasözümüzdür. Sana Taşla Vurana Sen Aşla Vur Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
 Atasözleri Ve Anlamları
Atasözleri Ve Anlamları

Sana Taşla Vurana Sen Aşla Vur Atasözünün Açıklaması

İnsanlar bazen birbirlerini kötüleyip suçlaya bilmektedir. Çok iyi bir davranış olmasa da zaman zaman insanlar arasında kavga da çıkmaktadır. Öyle bir zaman gelir ki size bir kötülü dokunan kişiden sizler de intikam almak istersiniz. Bu gibi durumlar da intikam almak yerine o kişilere iyi davranmak ve iyilik yapmak en iyi bir cezadır.


- Sana Taşla Vurana Sen Aşla Vur Atasözü Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 21 Kasım 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Sana Taşla Vurana Sen Aşla Vur Atasözü Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz