---< Sponsor Bağlantı >---

Sağ Elinin Verdiğini Sol Elin Görmesin, Atasözü Ne Anlama Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Sağ Elinin Verdiğini Sol Elin Görmesin, Atasözü Ne Anlama Gelmektedir?

Atasözlerimiz büyük bir tercübeye ve gözlerle dayanarak söylenmiştir. Her bir atasözümüz de ayrı bir mana ve ayrı bir güzellik vardır. İşte bunlardan bir tanesi de Sağ Elinin Verdiğini Sol Elin Görmesin Atasözümüzdür. Sağ Elinin Verdiğini Sol Elin Görmesin Atasözünü kısaca açıklamak isteriz.

------- Sponsorlu Reklamlar -----
Ata Sözlerimiz Ve Anlamları
Ata Sözlerimiz Ve Anlamları

Sağ Elinin Verdiğini Sol Elin Görmesin, Atasözünün Açıklaması

 
İnsan birine yaptığın bir iyiliği gizli tutmalı ve gizlice yapmalıdır. Milletin gözü önünde yapılan yardım yaptığın o kişiyi incitebilir, onurunu ve haysiyetini kırabilirsin. Şunu hiç unutmayalım her insanın bir onuru vardır. Dinimiz de zekât ve sadakaların gizliden verilmesini emretmiştir. Herkesin önünde yapılan yardımında bir hayrı olmaz.


- Sağ Elinin Verdiğini Sol Elin Görmesin, Atasözü Ne Anlama Gelmektedir? admin tarafından 1 Haziran 2014 tarihinde , Atasözlerimiz Ve Anlamları Nasıldır,Ders Notlarım,Türkçe Dersleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , , ,
Sağ Elinin Verdiğini Sol Elin Görmesin, Atasözü Ne Anlama Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz