---< Sponsor Bağlantı >---

Saçların Sağlıklı Ve Hızlı Uzaması İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


 Saçların Sağlıklı Ve Hızlı Uzaması İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır, Hızlı Ve Sağlıklı Saç Uzatan Maske Evde Nasıl Yapılır?

Kısa saçlardan usanıp saçlarını uzatmak isteyen bayanlar için evde çok kalay ve pratik bir şekilde hazırlayacağınız bir maske ile saçlarınızı doğal ve hızlı bir şekilde uzatmanız mümkündür.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Evde Pratik bir şekilde hazılayacağınız ve Aktarlardan çok rahatlıkla malzemelerini bulabileceğiniz Saç uzatmak için maske tarifi sizler için.

 

Gerekli Malzemeler

B vitamini kapsülü

------- Sponsorlu Reklamlar -----

1 Tatlı Kaşığı Badem yağı

Bir Tutam Sinameki otu Ve Su

 Maskenin Hazırlanışı

Bir  cezvenin içerisine bir çay bardağı kadar  suyu koyup  içerisine  bir tutam sinameki otunu katıp ve kaynatın. Kaynadıktan sonra süzüp bir kenarda  ılıması için bekletelim. Ilık hale gelen suyun içerisine zaman içerisine badem yağını ve  bir ampül B vitamini kapsulünüde ilave edip karıştırın. Maskemiz hazırdır artık.

Hazırladığımız bu  maskeyi sadece saç diplerinize masaj yaparak uygulayın. Yarım saat kadar saçınızda bekletip  sonra sında iyice saçınızı durulayın. Bu maskeyi haftada bir defa uygulamayıp bir süre devam edin. Saçlarınızın sağlıklı sekilde uzadığını göreceksiniz.

 


- Saçların Sağlıklı Ve Hızlı Uzaması İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır? admin tarafından 14 Temmuz 2014 tarihinde , Kadın,Sac Bakımı ve Sac Modelleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Saçların Sağlıklı Ve Hızlı Uzaması İçin Doğal Maske Nasıl Yapılır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz