---< Sponsor Bağlantı >---

Saçların Canlı Ve Parlak Olması İçin Ne Yapmalıyız?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Saçların Canlı Ve Parlak Olması İçin Ne Yapmalıyız,  Kuru Saçlara Protein Tedavisi Nasıl Yapılır?

Saçlarımızın sağlıksız, cansız ve yıpranmışsa özel bir bakıma ihtiyacı vardır. Sık sık boyanan saçlar ve sık çekilen fön  saçlarımızın zayıflamasına ve yıpranmasına neden olur.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Saçlarınız ister kuru ister yağlı olsun her tür saçlara kolayca uygulanacak bir maske ve hazırlaması da uygulamasıda çok kolay. Bunun için

 Kuru Saçlara Protein Tedavisi Nasıl Yapılır?

 Kuru Saçlara Protein Tedavisi Nasıl Yapılır?

Kuru Saçlara Protein Tedavisi Nasıl Yapılır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

İki yumurtayı bir kasede  çırpıp içerisine  yavaş yavaş bir çorba kaşığı zeytinyağı, bir çorba kaşığı gliserin, bir çorba kaşığı sirke  ilave edip iyice karıştırınız.  Saçınızı bir iki kere şampuanladıktan sonra saçlarınıza hazırladığınız  bu maskeyi  sürüp 15-20 dakika kadar  bekleyin. Saçlarınızı iyice durulayın. İlk uygulamada bile saçlarınızın  canlandığını göreceksiniz. Bu uygulamayı haftada bir kere yapıp bir süre devam ederseniz saçlarınız canlanır ve çok güzel görünmesine neden olur.


- Saçların Canlı Ve Parlak Olması İçin Ne Yapmalıyız? admin tarafından 17 Temmuz 2014 tarihinde , Kadın,Sac Bakımı ve Sac Modelleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Saçların Canlı Ve Parlak Olması İçin Ne Yapmalıyız? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz