---< Sponsor Bağlantı >---

Saçları Ne Zaman Ve Ne Sıklıkla Yıkamalıyız?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Saçları Ne Zaman Ve Ne Sıklıkla Yıkamalıyız, Saçları Hergün Yıkamak Doğrumudur, Saçları Yıkarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kimilerimiz saçlarını yıkamadan dışarı çıkmazlar, bazılarımız ise hergün saçlarını yıkarlar. Temiz ve bakımlı olması için, Peki ama ne kadar doğrudur.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 Saçları Yıkarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Saçlarımızı çok sık ve yıkarken de fazla şampuanla yıkarsak saç tellerinin ve saç derisinin ihtiyacı olan doğal yağ o kadar çok yok olacaktır. Buda saçlarda kepeklenmeye yol açacaktır. Ayrıca temiz saça şekil vermesi çok  zordur.  Saç en iyi şeklini bir gün geçtikten ve hafif yağlandıktan sonra almaktadır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Eğer saçlarınız boyalıysa saç renginin ve saç boyasının canlılığını kaybetmemek için her gün şampuanla yıkamamalıyız. Saçlarınızı şampuanla yıkamak  için en az aradan bir gün geçmesini bekleyip öyle yıkamalıyız.

Saçlarınızı mecbur kalmadıkça iki üç günde bir yıkamanız da  hiçbir sakınca yoktur. Bilakis  size zaman kazandırır ve hemde Saçlarınızın daha sağlıklı olması için faydalıdır.


- Saçları Ne Zaman Ve Ne Sıklıkla Yıkamalıyız? admin tarafından 11 Temmuz 2014 tarihinde , Kadın,Sac Bakımı ve Sac Modelleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Saçları Ne Zaman Ve Ne Sıklıkla Yıkamalıyız? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz