---< Sponsor Bağlantı >---

Saç Kremi Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Saç Kremi Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz, Saç Kremi Nasıl  Ve Ne Zaman Kullanmalıyız?

Bazen doğru bildiğimiz yanlışlarımız vardır. Bunlardan bir tanesi de saçımıza uyguladığımız saç kremlerinde yapıyoruz. Saç Kremi Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz Kısaca cevaplamaya çalışacağız.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

sac bakımı

Saç Kremi Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Banyo yaptığımız zaman saçlarımızı şampuanla yıkarız ardından da en son saşlarımızı durulayacağımız zaman saç kremini uygular saşlarınızı durularız. Saç kreminide saç dilerine kadar sürer hafif masajla  yedirir sonra durularız.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Aslında çok yanlış bir uygulama yaptığımızın bile farkında değiliz.

Doğrusu ise saç kremi saç diplerine sürülmez, Saç kremi zamanla saçlarımızın yapısını bozabilir. Saç kremi sadece saçın uc kısımlarına sürülüp  1 kaç dakika bekledikten sonra iyice durulamamız gerekmektedir.

Saç kremi kuru saça uyguladıgımızda da  ilk zamanlar da çok güzel görünen saçlarınız bir müddet sonra daha sert ve daha yıpranmış bir hal almaktadır.


- Saç Kremi Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz admin tarafından 2 Eylül 2014 tarihinde , Kadın,Sac Bakımı ve Sac Modelleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Saç Kremi Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz