---< Sponsor Bağlantı >---

Sabır Acıdır, Lakin Meyvesi Tatlıdır Atasözümüzün Açıklaması Nasıldır?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Sabır Acıdır, Lakin Meyvesi Tatlıdır Atasözümüzün Açıklaması Nasıldır, Sabır Acıdır, Lakin Meyvesi Tatlıdır Atasözümüzle Ne Anlatılmak İstenmektedir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Atasözlerimizden ders almalıyız. Atalarımız durduk yere söz söylememişlerdir. Herbir atasözünde ayrı bir ders ayrı bir  anlam ve mana taşımaktadır. Sabır Acıdır, Lakin Meyvesi Tatlıdır, Atasözü de bunlardan bir tanesidir.  Sabır Acıdır, Lakin Meyvesi Tatlıdır  Atasözünün  bizlere  ne anlatılmak istenmiştir?atasözünedir1

Acı, fakirlik, haksızlık gibi üzücü vaziyetler karşısında ses çıkarmadan onların geçmesini bekleme erdemi gösteren ve direnen kişi, nihayetinde kârlı çıkar. Zira Yüce Allah, sabredenlerle beraberdir; onları sabırları karşılığında kesinlikle mükâfatlandıracaktır.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bir sıkıntımız, bir üzüntümüz yada bir kederimiz var. Sabır gösterip dayanmamız gerekir. Sabretmek ne kadar zor olsa da dayanmalıyız. Sabrımızın karşılığında bizlere büyük mükafatlar sunulmaktadır. Ama sabredip dayanmamız gerekir .


- Sabır Acıdır, Lakin Meyvesi Tatlıdır Atasözümüzün Açıklaması Nasıldır? admin tarafından 13 Şubat 2014 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Sabır Acıdır, Lakin Meyvesi Tatlıdır Atasözümüzün Açıklaması Nasıldır? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz