---< Sponsor Bağlantı >---

Rüyada İbrik Görmek Ne Anlama Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Rüyada İbrik Görmek  Ne Anlama Gelmektedir, Rüyada İbrik Görmenin Nasıl  Yorumlanır, Rüyada İbrik  Görmenin Tabiri Nasıldır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Rüya tabirlerini vermeye devam ediyoruz. Rüyada İbrik  Görmek Ne Anlama Gelmektedir, Rüyada İbrik Görmek Nasıl Yorumlanır merak ediyorsanız işte cevapları.

Rüyada görülen ibrik, tövbeye, hamile için erkek çocuğa delalet eder. Rüyasın da altın bir ibrik gören tövbe rüya tabirleri1etmektir. Rüyada ibrikten el yıkandığınızı  veya abdest aldiginizi  yada farklı bir şekilde kullandığını görmeniz, sagliginizin devamli olacagina, hasta iseniz iyileseceginize,  gümüş ibrikten, berrak ve temiz su ile yikandiginizi görmek, ev halkinin tamaminin saglikli kimseler olduguna ve bu sagliklarinin devam edecegine işarettir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

İbrikleri bir araya toplamak cennete gitmeye sebep olacak güzel ameller işlemeye delalet eder.

İbrik oyuna, gülmeye ve kahkaha atmaya da delalet eder.

 

 

 


- Rüyada İbrik Görmek Ne Anlama Gelmektedir? admin tarafından 2 Mart 2014 tarihinde , Rüya Tabirleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:
Rüyada İbrik Görmek Ne Anlama Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz