---< Sponsor Bağlantı >---

Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Rüyada Hırsız  Görmek  Ne Anlama Gelmektedir, Rüyada Hırsız Görmenin Nasıl  Yorumlanır, Rüyada Hırsız  Görmenin Tabiri Nasıldır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Rüya tabirlerini vermeye devam ediyoruz. Rüyada  Hırsız  Görmek Ne Anlama Gelmektedir, Rüyada Hırsırüya tabirleriz Görmek Nasıl Yorumlanır merak ediyorsanız işte cevapları.

Rüyada görülen hırsı z hastalık derler.  Evinde hastası olan biri hırsızın kendi evine girdiğini ve bir şeyler aldığını görse o hastanın öleceğine delalet etmektedir. Hırsızı öldürdüğünü gören kimse hastalıktan kurtulur. Bekar bir kızın evine hırsız girse, o kızın isteneceğine delalet eder. Bazen de hırsız  zina etmeye,  onun bunun ağzından söz çalmaya isaret eder

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Hırsız hilekar bir kimse ile tabir edilir.  Hırsız gıybet eden, kötülüyen ve kendisinde bulunmayan bir şeyi isteyen kişi ile de yorumlanır.

 

 

 


- Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelmektedir? admin tarafından 4 Mart 2014 tarihinde , Rüya Tabirleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz