---< Sponsor Bağlantı >---

Rüyada Helva Görmek Ne Anlama Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Rüyada Helva  Görmek  Ne Anlama Gelmektedir, Rüyada Helva Görmenin Nasıl  Yorumlanır, Rüyada Helva  Görmenin Tabiri Nasıldır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Rüya tabirlerini vermeye devam ediyoruz. Rüyada  Helva   Görmek Ne Anlama Gelmektedir, Rüyada  Helva  Görmek Nasıl Yorumlanır merak ediyorsanız işte cevapları.

Rüyada görülen Helva dinde ihlasa, hapis olan birinin kurtulmasına, yolcunun dönmesine, hastanın iyileşmesine delalet eder. Ayrıca bekar bir kimse rüyada helva görmesi evlenmesine, hidayete ermeye, tövbeye, ilim ve Kur’an öğrenmeye, helal rızka delalet eder. Baldan yapılan çiğ helva az rızka veya düşük rütbeyle yorumlanır. Kişi rüyasında helva yaptığını veya helva pişirdiğini görse  az  çabayla büyük kısmeti yakalar anlamındadır. Geniş kap içerisinde  helva yapıp dağıtsa  hayır yapmayı seviyor anlamına gelmektedir.rüya tabirleri

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Helva helal rızka, güzel söze, Mümin için iman tatlılığına, günahkarlar için de dünya tatlılığına delalet etmektedir.


- Rüyada Helva Görmek Ne Anlama Gelmektedir? admin tarafından 3 Mart 2014 tarihinde , Rüya Tabirleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Rüyada Helva Görmek Ne Anlama Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz