---< Sponsor Bağlantı >---

Rüyada Çarşaf Görmek Ne Anlama Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Rüyada Çarşaf  Görmek  Ne Anlama Gelmektedir, Rüyada Çarşaf  Görmenin Nasıl  Yorumlanır, Rüyada Çarşaf  Görmenin Tabiri Nasıldır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Rüya tabirlerini vermeye devam ediyoruz. Rüyada Çarşaf  Görmek Ne Anlama Gelmektedir, Rüyada Çarşaf Görmek Nasıl Yorumlanır merak ediyorsanız işte cevapları.

Düşte bir divana, yatağa çarşaf sermek yol olarak açıklanır. Temiz, güzel renkli veya beyaz çarşafsa, hayırlı kazançlı yoldur. Yırtık veya delik çarşaf kişinin yolda zarara uğrayacağına işaret eder. Çarşafı toplamak bir zarardan dönmektir.rüya tabirleri1

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Rüyada görülen çarşaf hanımının ve evinin idarecisi olarak yorumlanır.  Çarşaf içerisinde uyuyan kimse bir kadına nail olur. Kırmızı çarşafa sarıldığını gören bir kimse hanımından dolayı bir kavgaya rastlar.

 


- Rüyada Çarşaf Görmek Ne Anlama Gelmektedir? admin tarafından 2 Mart 2014 tarihinde , Rüya Tabirleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Rüyada Çarşaf Görmek Ne Anlama Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz