---< Sponsor Bağlantı >---

Rüyada Bilezik Görmek Ne Anlama Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


 Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Rüyada Bilezik Görmek Ne Anlama Gelmektedir, Rüyada Bilezik  Görmenin Anlamı Nedir ?

 Elinde Altın bir bilezik olduğunu gören kimse in’am ve ihsan sahibi bir kimseye delalet etmektedir. Rüyada  Bilezik Ne Anlama Gelmektedir. Rüyada  Bilezik Anlamı Nedir gibi soruların cevapları

Erken bir evlilik yapacağınızın habercisidir. Altın bilezik bir kalıt veya yüklü bir paraya kavuşacağınıza, bilezik çıkarmak arkadaşlarınızla aranızda çıkacak bir meseleye, armağan etmek yakınlık kurduğunuz bir kadınla aranızda problemler çıkacağına, gümüş bilezik daha çok para katacağınıza işarettir. Bir kadının bilezik takması rızkın bol olduğuna ve mutlu bir haber alacağınıza işarettir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Rüyada gümüş bilezik görmek malı artar. Gümüş bilezik takan kimse için din ve takvadır. Bilezik bekar kimse için hanımdır. Rüyada görülen altın veya gümüş bilezik izzet sahibi olan kimselere yaklaşmaya mal ve güzelliğe delalettir. Kadınlar için bilezik görmek ise nail olacağı nimet ve sevince delalet eder.


- Rüyada Bilezik Görmek Ne Anlama Gelmektedir? admin tarafından 14 Mart 2014 tarihinde , Rüya Tabirleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Rüyada Bilezik Görmek Ne Anlama Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz