---< Sponsor Bağlantı >---

Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelmektedir,Rüyada Bebek Görmek Nasıl Yorumlanmaktadır?

Bebek rüyası daima hayra yorumlanmaktadır. Bebek neşeli güzel bir haber demektir. Rüyada görülen bebek neşeliyle güzel bir habere, ağlıyorsa bir sıkıntıya maruz kalacağınıza işarettir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Yeni doğmuş çocuk elem ve eleme, cahil halkı hoş tutmaya, Yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya – fakirse zengin olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması gibi..-; Hassta olan erkek ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalet eder.  rüya tabirleri

Düşte yeni doğmuş bebek görülmüşse, sıkıntı veren bir dönem geçirileceği fakat sonra iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, eğlenceli bir yere çağrı edileceğine, bebeği armağan ediyorsa, pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Bebek haberdir. Şayet bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın vakit sonra para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Düşte yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin nihayetinde iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına açıklanır.

Ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir. Şayet bebeği emziriyorsanız, yakın etraftan gelecek kötülüğe hazır olun.

Düşte bebek, iyi habere işaret eder. Çıplak, temiz bebek göz aydınıdır, çok sevinç verir.

Düşte bebek görmek kismet açikligina, sansa isarettir. Rüyasinda bir bebegi sevip oksadigini görmek, bekleme-digi bir yerden bir haber alacagina; bebegin agladigini ve onu susturmaya çalistigini görmek, bir ticaretten kazanç için ugrastigina; bir bebegi bir bahçede veya cami avlusunda terk edilmis olarak buldugunu görmek, uzak akrabasindan beklemedigi bir kalıta konacagina; bir bebegin besigini salladigini görmek, bir ise girip mutlu olacagina isarettir. Bir baska söylentiye görede: Düşte erkek çocuk görmek müjdeye isaret eder. Düşte kiz çocugu görmek ise bolluga, serefe, zorluktan sonra kolayliga isaret eder. Kiz çocugunu görmek, sevinçli bir isle karsilasilacagina isaret eder.

Bebek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek kısa müddet sonra para geleceğini bildirir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir.

Bebek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek kısa müddet sonra para geleceğini bildirir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir.

Kendinizi bebek olarak görmek zenginliğe, oyuncak bebek satın aldığınızı görmek uzun sürecek ailevi problemlere delalet eder.


- Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelmektedir? admin tarafından 14 Şubat 2014 tarihinde , Rüya Tabirleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz