---< Sponsor Bağlantı >---

Rüyada Balık Görmek Ne Anlama Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Rüyada Balık  Görmek  Ne Anlama Gelmektedir, Rüyada Balık Görmenin Nasıl  Yorumlanır, Rüyada Balık Görmenin Tabiri Nasıldır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Rüya tabirlerini vermeye devam ediyoruz. Rüyada Balık   Görmek Ne Anlama Gelmektedir, Rüyada Balık   Görmek Nasıl Yorumlanır merak ediyorsanız işte cevapları

Rüyada Canlı Balık Görmek Paraya Ve Mutluluğa, Büyük Balık Görmek Toprak almaya veya ev sahibi olmaya Küçük ve siyah balık ise üzüntü ve kedere, Kurutulmuş balık  ise çok sıkıntılı olduğunuz bir zamanda beklenmeyen yerden yardım almaya işarettir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Balıkları ırmak veyahut denizden çıkarmak ganimetle, Canlı ve taze balık bakire kadınla, suda balık avlamak sevinçli haberle, taze balık avlamak hayır ve yarar, küçük ve çok balık avlamak elden tez çıkacak dünyalıkla, can vermiş deniz balığı ham hayallerle taabir edilir. Bulanık suda ve kuyudan balık avlamak keder ve günaha, Su üzerinde çalışan kimsenin yatağında balık görmesi suda boğulmasına, Tatlı suda avladığı balığın tuzlu olması üzüntü ve sıkıntıya, Balığı canlı canlı yemek mülk edinmeye, tuzlu balık yemek şiddet ve zahmete, Tuzlanmış balık faydası daimi olan mala, Kızartılmış balık genç için okuma emelli yolculuğa, diğerleri için çağrıya icabet etmeye, Balıkçıdan balık almak izdivaç etmeye, Taze yemek olduğu halde kokmuş balık yemek kötü ahlaklı kadınla izdivaç etmeye, Yapay göl ya da havuzda yakaladığı balığı kaçırmak borçlunun borcunu inkar etmesine, Balığın karnında yüzük bulmak devlet, haysiyet ve izzete, Karada balık avlamak sevinçli habere, Denizdeki balıkların yer değiştirmesi askerler arasındaki ihtilafa, Su yüzüne çıkan balık uzak olasılıkların gerçekleşmesine, işlerin kolaylaşmasına, kalıt malına ve saklı şeylerin aşikar olmasına, Büyük ve küçük balıkların bir arada görülmesi sevinç ve elemleri iç içe yaşamaya, Denizin yarılıp oradan inci bulmak ledün ilmi edinmeye, denizin yarılarak kişinin oradan geçmesi olmaz sanılanın gerçekleşmesine, İçi temizlenmemiş balığı yemek iftira yapmaya, hile ve entrikaya, Yunus balığı fakir için fukaralıktan kurtulmaya, bir şeyden çekinen için emniyete, şiddet altınRüyada canlı balık görmek, aşkta ve işte bahtının açıldığına işaret eder. Balık yediğini görmek, mülk ve çocuk sahibi olacağına, suda balık avlamak iç açıcı bir haber duyacağına, balık sürüsü görmek yönetici vaziyetine gelineceğine işarettir. Balık her zaman nasip sayılır. Canlı balık görmek, aşkta ve işte bahtının açıldığı mananındadır. Balık yediğini görmek, mülk ve çocuk sahibi olacağına, suda balık avlamak iç açıcı bir haber duyacağına, balık sürüsü görmek yönetici vaziyetine gelineceğine işarettir. Balık tuttuğunu gören kimsenin eline toplu para geçer. Çok sayıda balık tutmak büyük servet demektir. Suda yüzen balıklarda yaklaşan nasiplerdir.rüya tabirleri

Temiz suda yüzen balıklar zenginlik ve mutluluk işaretidir. Balık tuttuğunuzu gördüyseniz, kendi alın teriniz sayesinde elinize para geçecek demektir.Balık düşleri her zaman nasip sayılır. Düşünde balık tutan kişi toplu para alır.Düşte balik görmek, gördügü baligin sayisi belli ise kadina, belli degilse, yagma edilmis mala delalet eder. Denizin dibinde büyük ve taze baliklari bir yerde toplanmis olarak gör-mek, onlari teker, teker denizden çikarip yiyor veya ayırıyorsa o kimseye adi geçen baliklardan çikardigi kadar yagmadan, çok mal düsecegine delalet eder. Büyük balik o ülkenin büyük devlet adami veya basbakanidir. Baliklar memleketin askerlerine, deniz de devlete benzetilir. Kendisi suda bir balik avliyorsa, fenalik verecek bir haber isitir. Büyük balik avliyor görmesi de çıkar ve hayra yorumlanir. Küçük baliklar ele geçirilecek gelirin kesilmesine isarettir. Düş-sinda sazan baligi görmek, izdivaç etmek isteyen bir kimsenin izdivaç etmesine, veya baskasi ile ortaklik kurmasina ve iyilige açıklanır.

Yataginda balik görmesi deniz yolculugunda bulunan bir kimse için hasta olmaya; bulanik suda balik avlamak tasa, kaygi veya sikintiya; baligi diri, diri yedigini görmek, mülk sahibi olacagina veya bir çocugu dogacagina isarettir.En iyiye yorulan düşler arasındadır. Balık daima kısmet sayılır. Balık tuttuğunu gören kimse toplu para alır. Sayısız balık tutmak büyük servet demektir. Suda yüzen balıklarda yaklaşan kısmetlerdir.En iyiye yorulan düşler arasındadır. Balık daima kısmet sayılır. Balık tuttuğunu gören kimse toplu para alır. Sayısız balık tutmak büyük servet demektir. Suda yüzen balıklarda yaklaşan nasiplerdir.

Rüyada balık kızartmak zararı dokunacak düşmanlara, balık satmak ticarette çok başarılı olacağınıza, Balık tutmak ise maddi ve manevi başarılara işaret etmektedir.


- Rüyada Balık Görmek Ne Anlama Gelmektedir? admin tarafından 26 Şubat 2014 tarihinde , Rüya Tabirleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Rüyada Balık Görmek Ne Anlama Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz