---< Sponsor Bağlantı >---

Rüyada Adam Görmek Ne Anlama Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Rüyada Adam Görmek Ne Anlama Gelmektedir, Rüyada Adam Görmek Nasıl  Yorumlanır, Rüyada Adam Görmenin Tabiri Nasıldır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Rüya tabirlerini vermeye devam ediyoruz. Rüyada Abdest Almak   Görmek Ne Anlama Gelmektedir, Rüyada Abdest Almak   Görmek Nasıl Yorumlanır merak ediyorsanız işte cevapları

Rüyada AdamGörmek  Nasıl  Yorumlanır?

Rüyada AdamGörmek Nasıl Yorumlanır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Düşte önceden tanışmadığı bir adam ile konuşmak , yeni ve iyi bir arkadaşlığı delalet etmektedir.   Adamla dövüş etmek, hane içinde bir sıkıntıyı; adam öldürmek, daha önceki bir düşmanlığın canlanmasını veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sıhhat bozukluğuna, adamdan bir şey almak, ciddi bir hastalığa, birisine iyilik etmek, yakın etrafta bir sıkıntıya işaret eder. Adama para vermek, dedikoduyu, para almak, emeğinin karşılığı çok büyük miktarda para kazanılacağını belirtir. Adama hakaret, size yöneltilen suçlamalardan kurtulmaya işarettir.

Tanımadığınız bir adamdan zarar görmek kaybettiğiniz bir şeye kavuşmaya, Sizin o adama zarar vermeniz ise işinizde veya okul hayatında başarılı olmaya yorumlanmaktadır.


- Rüyada Adam Görmek Ne Anlama Gelmektedir? admin tarafından 13 Mart 2014 tarihinde , Rüya Tabirleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Rüyada Adam Görmek Ne Anlama Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz