---< Sponsor Bağlantı >---

Rüyada Acıktığını Görmek Ne Anlama Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Rüyada Acıktığını Görmek Ne Anlama Gelmektedir, Rüyada Acıktığını Görmek  Nasıl  Yorumlanır, Rüyada Acıktığını  Görmenin Tabiri Nasıldır?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Rüya tabirlerini vermeye devam ediyoruz. Rüyada Abdest Almak   Görmek Ne Anlama Gelmektedir, Rüyada Abdest Almak   Görmek Nasıl Yorumlanır merak ediyorsanız işte cevapları

Rüyada Alimlerin, Meliklerin acıkması ilimle yaptıkları yaramazlığa delalettir.

------- Sponsorlu Reklamlar -----

 Rüyada Acıktığını Görmek Ne Anlama Gelmektedir

Rüyada Acıktığını Görmek Ne Anlama Gelmektedir

Düşte acıkmak ve doyuncaya kadar yemek yemek  hastalıktan kurtulmaya, bolluğa ve berekete  işarettir. Düşte açlık çekmek, parasal konularda kazanç sağlayacağını belirtir. Çocuğu, dilenciyi veya bir hayvanı doyurmak ise hayırlı bir iş yaparak, içsel kazanç sağlanacağını belirtir.

. Karnınızın acıktığını görmek maddi imkansızlıkların artacağına, aç bir kişiyi doyurduğunuzu görmek beklenmedik bir yerden  yardım geleceğine delalet eder.

 


- Rüyada Acıktığını Görmek Ne Anlama Gelmektedir? admin tarafından 13 Mart 2014 tarihinde , Rüya Tabirleri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Rüyada Acıktığını Görmek Ne Anlama Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz