---< Sponsor Bağlantı >---

Rüşvet Kapıdan Girince İman Bacadan Çıkar Atasözü Ne Anlama Gelmektedir?


---- Sponsorlu Bağlantılar ---


Rüşvet Kapıdan Girince İman Bacadan Çıkar Atasözü Ne Anlama Gelmektedir? Rüşvet Kapıdan Girince İman Bacadan Çıkar Atasözü İle  Ne Anlatılmak İstenmektedir?

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Atasözlerimiz ve anlamlarını açıklamaya devam ediyoruz. Bu yazımızda  Rüşvet Kapıdan Girince İmatasözlerian Bacadan Çıkar Atasözü İle  Ne Anlatılmak İstenmektedir onu açıklamaya çalışacağım.

 Rüşvet Kapıdan Girince İman Bacadan Çıkar Atasözü Ne  Anlatılmak İstenmektedir

------- Sponsorlu Reklamlar -----

Rüşvet kapıdan girince iman bacadan çıkar atasözünün açıklamasına gelince
Kanuna uygunsuz bir işi yaptırmak yada yaptırılmak istenilen bir işte kolaylık sağlanması için bir kimseye mal ve para çeşitli hediyeler verilerek çıkar sağlamaktır. Dinimiz olan İslâm rüşvet alıp vermeyi haram kılmış, haksız bir kazanç olarak görmüştür. Rüşvet almakta vermekte çok günahtır. Eğer inananlardan biri, Yüce Allah`ın buyruğuna uymayıp bu yasağı çiğnerse, büyük haksızlık etmiş olur; dolayısıyla imanını da kaybeder.  Günümüzde rüşvet vermek o kadar yaygın ki Gayri resmi bir işi rüşvet  sayesinde  resmi hale getirmek çok kolay bir hale geldi.


- Rüşvet Kapıdan Girince İman Bacadan Çıkar Atasözü Ne Anlama Gelmektedir? admin tarafından 28 Şubat 2014 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Rüşvet Kapıdan Girince İman Bacadan Çıkar Atasözü Ne Anlama Gelmektedir? isimli bu konuyu ;> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz